Parama namams

Parama namams

Dabar tam ypač tinkamas laikas dėl galimybės pasinaudoti valstybės teikiama APVA parama. Pasinaudokite itin patogiomis finansavimo galimybėmis ir atsinaujinančią saulės energiją naudokite pigiau.

40 milijonų Eur

Tokia bendra suma skirta  valstybės paramai  saulės elektrinėms įsirengti arba turimos elektrinės galiai didinti 2023 m. pavasarį. 

255 Eur už 1 kW

Kompensuojama suma privatiems asmenms,  įsirengiantiems inverterį ir saulės modulius. Maksimali elektrinės galia – 10 kW.

192 Eur už 1 kW

Kompensuojama suma didinant turimą galią – įsirengiant tik saulės  modulius elektrinės galios padidinimui, be inverterio.

Startas birželio 11 d.

Pasiruoškite naujam APVA kvietimui kartu su Via Solis Energia. 

Viasolis

Kokios 3 svarbiausios naujienos įsigaliojo nuo 2024 metų, norint gauti APVA paramą:

  1. Kreiptis finansavimo bus galima nebe 1 mėnesį, o 6 mėnesius, arba tol, kol prašoma suma pasieks numatytą kvietimui biudžetą.
  2. Elektrinės prijungimo sąlygas reikės teikti kartu su paraiška (sąlygos galios 90 dienų).
  3. Paramą galės gauti ir tie namų ūkiai, kuriuose fizinis asmuo arba juridinis asmuo vykdo ekonominę veiklą.
Viasolis

Iki saulės elektrinės su APVA parama - tik keli, BET LABAI SVARBŪS žingsniai:

1 žingsnis

Saulės elektrinės galios nustatymas

Visų pirma, turėtumėte įsivertinti, kokios galios saulės elektrinės Jums reikia pagal suvartojamos elektros energijos kiekį per metus. Pasinaudoję skaičiuokle galite sužinoti ne tik rekomenduotiną elektrinės galią, bet ir investicijos dydį bei atsipirkimo laikotarpį.

2 žingsnis

Konsultacijos

Saulės elektrinės įrengimas yra kompleksinis sprendimas kuriam reikia specifinių žinių įsivertinti pastato įvado galią, vidaus elektros tinklo būklę, stogo konstrukcines galimybes ir valstybės APVA paramos paraiškos pildymą. Mūsų ViaSolis specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus ir parengs individualų elektrinės pasiūlymą. 

3 žingsnis

ESO prijungimo sąlygų gavimas

Mes padėsime užpildyti ir pateikti prašymą dėl ESO prijungimo sąlygų gaminančiam vartotojui gavimo, kurių reikės APVA teikiant prašymą paramos rezervavimui. Pateikę prašymą, atsakymą gausite iki 40 kalendorinių dienų, o dėl didelio prašymų srauto paramų metu jų gali tekti laukti net iki 75 kalendorinių dienų.

4 žingsnis

Paramos dokumentų pateikimas

Sutvarkome ESO dokumentus ir priduodame saulės elektrinę. Paruošiame ir padedame sutvarkyti APVA paramos dokumentus sėkmingam kompensacijos gavimui.5 žingsnis

Saulės elektrinės įrengimas

Turintiems ESO prijungimo sąlygas ir suderinus montavimo darbų datą bei laiką, Viasolis komanda  saulės elektrinę įrengs greičiau nei per savaitę, atsižvelgiant į jėgainės galingumą bei objekto kompleksiškumą.  

 

6 žingsnis

Dokumentų teikimas po paramos

Norint gauti APVA paramą – privaloma pateikti visus dokumentus įrodančius saulės elektrinės įrengimą. Tuo pasirūpinsime mes paruošdami paramos dokumentus, o Jums teliks juos sukelti į APVIS sistemą.

 

7 žingsnis

Paramos gavimas

Nustatytos sumos kompensacija iš APVA bus pervesta į Jūsų nurodytą banko sąskaitą, per 60 kalendorinių dienų nuo dokumentų patiekimo datos informacinėje sistemoje APVIS. 

 

 

Kokią saulės elektrinę
galima įsirengti su parama?

saulės elektrinė ant stogo

Ant plokščio
stogo

Elektrinė ant šlaitinio stogo

Ant šlaitinio
stogo

Ant
žemės

Kokie reikalavimai keliami finansuojamiems įrenginiams?

  • Kaip nurodoma APVA sąlygose, saulės moduliai turi atitikti ES standartus, įskaitant ekologinius ženklus, energijos duomenų etiketes ir kitas ES standartizacijos įstaigų nustatytas techninių normatyvų sistemas, jiems turi būti suteikta 10 m. produkto garantija ir 25 m. 80 proc. efektyvumo garantija. Moduliai privalo turėti CE ženklą ir turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).
  • Įtampos keitiklis (inverteris) turi būti tinkamas saulės elektrinių įrengimui ir atitikti ES standartus įskaitant ekologinius ženklus, energijos duomenų etiketes ir kitas ES standartizacijos įstaigų nustatytas techninių normatyvų sistemas, jam turi būti suteikta 5 m. produkto garantija. Įtampos keitiklis turi turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).
  • Saulės elektrinės įranga turi būti nauja, atitikti įprastai tokiai įrangai taikomas normas ir standartus.

Viskas iš vienų rankų

Mūsų patyrusių specialistų komanda mielai Jums patars rūpimais klausimais ir greitai bei profesionaliai įvertins Jūsų galimybes turėti nuosavą saulės elektrinę. Jei norite tapti gaminančiu elektros vartotoju jau dabar, kreipkitės:

    Gyvas pokalbis

    Skambinti Skaičiuoti