Patirtis

Patirtis

Komanda

Daugiau nei dešimtmetį kuriame ir pritaikome tvarius energetikos sprendimus Jūsų namams ar verslui

Turbūt ne kartą teko girdėti apie tai, kad lietuvių sukurti ir gaminami saulės moduliai yra vieni pažangiausių pasaulyje. Galime lengvai išsklaidyti visus gandus ir patvirtinti – taip, tai mes. „Via Solis“ žengia koja kojon su pasaulio saulės energetikos lyderiais, o už įgyvendintus projektus 2020-aisiais gavo prestižinį „Energy Globe Award“ įvertinimą.

Esame sukaupę jau daugiau nei 13 metų patirtį saulės energetikos srityje, nuolat plečiame savo pajėgumus todėl visai neseniai duris atvėrė naujas mūsų kompleksas Kaune. Čia patogiai mus pasieksite iš visos Lietuvos, galėsite apžiūrėti pažangiausius saulės modulius ir gauti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus saulės energetikos tema.

Būti saulininku

„Saulės energija yra pamatinė energijos rūšis. Išmokti ją naudoti yra kertinis žmonijos tikslas. Via Solis kuria, gamina ir diegia inovatyvius sprendimus sukuriančius galimybę jų naudotojams efektyviai ir saugiai naudotis švariausia energija.

Via Solis sprendimai pasižymi kokybe ir išskirtiniu ilgaamžiškumu sukuriančiu žemą pagamintos energijos kainą ir didelę pridėtinę vertę šių produktų pardavėjams ir naudotojams“.

Rimvydas Karoblis, Via Solis vadovas

Gyvas pokalbis

Skambinti Skaičiuoti