Kontaktai

UAB “Via Solis”

Saulės energetikos ir inžinerijos komponentų, dalių ir sprendimų gamyba.

B. Brazdžionio g. 23, 48184 Kaunas

Įmonės kodas: 302468584 PVM kodas: LT100008225516

A.s. LT12 7044 0600 0789 0541

AB SEB bankas

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien. Susisiekite ir mes padėsime Jums išsirinkti energetiškai efektyvų saulės sprendimą.

    UAB “Via Solis Energia”

    Gamyba, technologinis pranašumas ir pažangiausi sprendimai.

    Naujoji g. 138G, 62175 Alytus

    Įmonės kodas: 302430053 PVM kodas: LT100005604112

    A.s. LT12 7044 0600 0789 0541

    AB SEB bankas

    komanda

    Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi atrasti
    tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų poreikius

    komanda

    Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi atrasti tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų poreikius

    Pardavimų vadovė

    Raimonda Paulauskaitė

    +370 655 34379 | raimonda@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Nomeda Kunevičiūtė

    +370 601 56740 | nomeda@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Julita Šapolė

    +370 616 76265 | julita@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkas

    Paulius Arūnas

    +370 601 85941 | paulius@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Justina Lisauskaitė

    +370 603 72597 | justina@viasolis.eu
    Projektų vadovė

    Rūta Kričalaitė

    +370 695 41147 | ruta@viasolis.eu
    Gamybos vadovas

    Andrius Cicėnas

    +370 627 59715 | andrius@viasolis.eu
    Produktų vystymo vadovas

    Mantas Zelba

    +370 627 46160 | mantas@viasolis.eu
    Produktų vystymo vadovė

    Jurgita Butėnienė

    +370 687 41727 | jurgita@viasolis.eu

    Pasikalbame?

    Kuriame tvarų rytojų šiandien.
    Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.