Kontaktai

UAB “Via Solis”

Saulės energetikos ir inžinerijos komponentų, dalių ir sprendimų gamyba.

B. Brazdžionio g. 23, 48184 Kaunas

Įmonės kodas: 302468584 PVM kodas: LT100008225516

A.s. LT43 7044 0600 0788 8916

AB SEB bankas

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien. Susisiekite ir mes padėsime Jums išsirinkti energetiškai efektyvų saulės sprendimą.

    UAB “Via Solis Energia”

    Gamyba, technologinis pranašumas ir pažangiausi sprendimai.

    B. Brazdžionio g. 23, 48184 Kaunas

    Įmonės kodas: 302430053 PVM kodas: LT100005604112

    A.s. LT12 7044 0600 0789 0541

    AB SEB bankas

    komanda

    Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi atrasti
    tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų poreikius

    komanda

    Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi atrasti tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų poreikius

    Direktorė

    Jurgita Butėnienė

    +370 687 41727 | jurgita@viasolis.eu
    Pardavimų vadovė

    Raimonda Paulauskaitė

    +370 655 34379 | raimonda@viasolis.eu
    Gamybos vadovas

    Andrius Cicėnas

    +370 627 59715 | andrius@viasolis.eu
    Naujų produktų vadovas

    Mantas Zelba

    +370 627 46160 | mantas@viasolis.eu
    Projektų koordinatorė

    Inga Zakarevičienė

    +370 604 87568 | inga@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Nomeda Navadunskienė

    +370 601 56740 | nomeda@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Julita Šapolė

    +370 616 76265 | julita@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Justina Lisauskaitė

    +370 603 72597 | justina@viasolis.eu
    Pardavimų vadybininkė

    Rūta Gylė

    +370 604 87639 | ruta.g@viasolis.eu
    Inžinierius

    Dominykas Kručas

    +370 608 86103 | dominykas@viasolis.eu

    Pasikalbame?

    Kuriame tvarų rytojų šiandien.
    Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.