Saulės elektrinė </br>namams

Saulės elektrinė
namams

Viasolis

Pasirūpinsime viskuo: dokumentais, parama, elektrinės montavimu bei priežiūra

Mūsų pačių sukurti lietuviški STIKLAS-STIKLAS saulės moduliai yra vertinami visame pasaulyje ir pasižymi efektyvumu bei ilgaamžiškumu. Esame sukaupę daugiau nei 14 metų patirtį, tad mielai dalinamės žiniomis ir padedame tapti gaminančiais vartotojais. Mielai kviečiame nedvejoti ir jungtis prie saulininkų gretų jau dabar! 

Naujos kartos elektrinė su dvipusio veikimo
(BIFACIAL) STIKLAS-STIKLAS moduliais

 1. Stiklas-stiklas moduliai yra pažangiausias sprendimas, o juos įvertino tiek privatūs vartotojai, tiek verslai visame pasaulyje.
 2. Profesionaliai su galios optimizatoriais suderinti aukštos kokybės srovės keitikliai  užtikrina maksimalų elektrinės produktyvumą.
 3. Nuolatinės stebėsenos sprendimas (mobilios programėlės pagalba) patogiai pateiks duomenis apie kiekvieno modulio veikimą ir informuos apie atsiradusius galimus gedimus.
 4. Pažangaus tipo elektrinė atitinka visus aukščiausius priešgaisrinės saugos reikalavimus, yra patogiai ir saugiai prižiūrima.
 5. Stiklas-stiklas moduliai ne tik efektyvesni, bet ir turi net 30 metų garantiją! Be to – jie lengvai perdirbami ir užtikrina visus tvaraus vartojimo principus.

Garantijos:

30 metų produkto garantija

30 metų 87,5 proc efektyvumo garantija

20 metų sertifikuotų partnerių  srovės keitiklio (inverterio) veikimui

Sutaupykite

Saulės elektrinė vidutiniškai sutaupo daugiau nei 1000 eurų per metus.

Sutaupykite pasirinkdami teisingai

Naujos kartos elektrinė su Lietuvoje sukurtais stiklas-stiklas moduliais – tai ne tik žemiausia elektros  kaina, bet ir didesnis produktyvumas bei 30 metų garantija. Gaukite savo saulės elektrinę tiesiai iš technologijos kūrėjų – mūsų!

Dabartinė sąskaita

0,24
eur/kWh

Įprasti saulės moduliai

0,06
eur/kWh

Naujos kartos ViaSolis moduliai

0,04
eur/kWh
Populiariausi

Populiariausi saulės elektrinių pasirinkimai su valstybės (APVA) parama ir be jos:

5 kW

3900  Eur

Reguliari kaina – 
7196 Eur

10 kW

6193 Eur

Reguliari kaina –
11 299 Eur

15 kW

12 451 Eur

Reguliari kaina –
15 681 Eur

Pažangūs stiklas-stiklas moduliai

Aukštos kokybės srovės keitiklis

25 metų garantija saulės moduliams

12 metų garantija srovės keitikliui

Saulės elektrinės su paskola

Įsigykite saulės elektrinę išsimokėtinai
išskirtinėmis sąlygomis.

Viskas iš vienų rankų

Mūsų patyrusių specialistų komanda mielai Jums patars rūpimais klausimais ir greitai bei profesionaliai įvertins Jūsų galimybes turėti nuosavą saulės elektrinę. Jei norite tapti gaminančiu elektros vartotoju jau dabar, kreipkitės:

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Saulės modulių elektros gamybos intensyvumas ir elektros pagaminamas kiekis ne visus metus yra vienodas, tačiau saulėtais mėnesiais elektrinė prigamina tokį elektros kiekį, kurio užtenka visiems metams. Kadangi vasaros mėnesiais saulės elektrinė prigamina perteklinį elektros kiekį, jis gali būti sunaudojamas tais mėnesiais, kuriais jos trūksta.

  Taip! Mūsų komanda gali sukomplektuoti jums sistemą iš saulės elektrinių komponentų, kurie užtikrins garantuotą sistemos veikimą. Sistema bus pristatyta į jūsų namus, tuomet, turėdami atitinkamą techninę kompetenciją, saulės elektrinę susimontuosite patys, o jei jums prireiktų pagalbos, mes būsime pasirengę ją suteikti.

  Vidutiniškai skaičiuojama, kad 1 kW saulės elektrinė Lietuvoje pagamina apie 1000 kWh per metus.

  Kiekvienas atvejis yra pakankamai individualus, tad kokio galingumo elektrinė jums bus tinkamiausia, padės apsispręsti specialistai. Jie padarys atitinkamus paskaičiavimus ir apytikriai matys, kurios galios elektrinė patenkins jūsų namų ūkio vartojimo įpročius.

  Gyvas pokalbis

  Skambinti Skaičiuoti