Algirdas Žeižys / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr. Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/sulaukes-90-ies-algirdas-isirenge-saules-elektrine-ateities-be-to-neisivaizduoju-1040-1743518?fbclid=IwAR2g1-aNToUG3MapAd3c1Ad0R7O96P0a9skRsLIqANoF9gG4zNWp5aJXNpU&copied

Įkvepiantis pavyzdys ir taiklios įžvalgos

90-ies Algirdas šiais metais ne tik įsirengė  įsirengė saulės elektrinę, bet ir mielai pasidlaino savo taikliois įžvalgomis apie atsinaujinančią energetiką bei pažangias technologijas. 

Raudondvaryje gyvenantis senjoras teigia, jog atsinaujinanti energetika be jokių abejonių yra visų mūsų ateitis. Todėl vyriškis pasitaręs su žmona nusprendė tapti gaminančiu vartotoju ir ant savo namo stogo įsirengti pažangią saulės elektrinę. Algirdas kruopščiai išanalizavo rinką ir pokalbio metu patikino, kad investicija į energiją iš saulės yra vienas geriausių sprendimų.

„Via Solio skelbimą radau tiesiog skelbimų lentoje, paskambinau ir man labai patiko Jūsų bendravimas. Sužinojau visas detales ir gan greitai apsisprendžiau bendradarbiauti. Tikrai tai buvo puikus pasirinkimas ir net galvoju, kad reiktų moduliųįsirengti ir ant kitos stogo dalies”, – apie savo patirtį pasakojo raudondvariškis ir dėstė racionalius ateities planus.

Dėkojame už pasitikėjimą ir linkime daug saulėtų dienų.

Viršelio nuotrauka: Algirdas Žeižys / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Visas interviu: 15min.lt

Gyvas pokalbis

Skambinti Skaičiuoti