Atsiprašome būsimų saulininkų

Dėl išsiderinusios saulės elektrinių montavimo grafiko norime atsiprašyti visų būsimų saulininkų. Mūsų šalies konfliktas su Kinija dėl Taivano atstovybės, prasidėjęs karas Ukrainoje sutrikdė žaliavų tiekimo grandines, tad mes negalime laiku vykdyti savo įsipareigojimų.

Nors įvairios aplinkybės sutrikdė mūsų darbui reikalingų žaliavų tiekimą, tačiau mes suprantame savo klientų poreikius ir savo įsipareigojimą vykdyti darbus numatytu grafiku. Galime patvirtinti, jog su nemenkais iššūkiais susiduria visas šalies energetikos sektorius. Pasekmėms mažinti buvo priimti šie bendri sprendimai:

  • Tinko operatorius ESO pratęsė elektrinės prijungimo paslaugos sutarties terminą nuo 20 kalendorinių dienų iki 270 kalendorinių dienų;
  • – APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra ) prailgino saulės elektrinės įrengimo terminą iki kitų metų gegužės mėnesio;
  • mes savo ruožtu didiname montuotojų komandų skaičių.

Grafikai stabilizuojasi ir mes įvykdysime savo įsipareigojimus. Svarbiausia – visi mūsų klientai taps gaminančiais vartotojais – t.y. prisijungs prie saulininkų gretų.

Norime atkreipti dėmesį, jog:

Artimiausiu metu su Jumis susisieks atsakingi mūsų įmonės žmonės ir informuos apie numatytas saulės elektrinių montavimo datas. Labai dėkoju už supratingumą ir tikiuosi produktyvaus bendradarbiavimo.

 

Visos komandos vardu įmonės vadovas Rimvydas Karoblis

 

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.