Saulės elektrinės stoginė - Viasolis

Stoginė

Sprendimas

Elektros energiją gaminanti stoginė - dar daugiau galimybių Jums

Nuo 2009 metų dirbame saulės energetikos srityje ir nuolat siūlome sprendimus tiek namų ūkiams, tiek verslui, kurie padeda tapti gaminančiais elektros vartotojais bei patenkinti įvairius poreikius.

Elektros energiją iš saulės gaminanti stoginė - tai tvarus ir išmanus sprendimas, kuris ne tik padeda pasigaminti dar daugiau energijos, bet ir apsaugo Jūsų transporto priemones nuo aplinkos poveikio. 

Daugiau energijos iš saulės

Siūlome Jums tiek standartinius, tiek ir individualiai suprojektuotus sprendimus. Akcentuojame funkcionalumo ir išmaniųjų technologijų dermę.

Todėl, jei domitės tvaria energetika, planuojate įsigyti elektromobilį ar kitą elektra varomą transporto priemonę ir norite išnaudoti visas galimybes, kreipkitės į mus ir mielai Jums padėsime! 

  Sertifikuota kokybė ir tvarumas

  Automobilių stoginė su integruota saulės elektrine yra ne tik sparčiai populiarėjantis sprendimas, tačiau ir technologija, kuri atitinka tvarumo bei kokybės standartus. Tokio tipo elektrinė prilygsta įprastai saulės elektrinei ant namo stogo.

  Tokio tipo stoginės – tai galimybė paprastai ir saugiai krauti savo elektra varomas transporto priemones. Mes galime pasiūlyti visą komplektą, kurio prireiks norint mėgautis tvaria elektros energija iš saulės.

   

  Daugiau sumanių sprendimų Jums

  Tiek namams, tiek verslui galime pasiūlyti kompleksinius saulės energetikos sprendimus, kurie padės gamintis tvarią elektrą iš saulės, ją kaupti ir naudoti savo reikmėms.

  Naujos kartos STIKLAS-STIKLAS saulės moduliai, išmanieji KEHUA inverteriai bei baterijos puikiai suderinami tarpusavyje ir be abejonės veiks su pasirinkta stogine ar kitais mūsų siūlomais inžineriniais sprendimais.

  Funkcionalumo ir estetikos dermė

  Namų ūkiams siūlome 1-3 vietų stogines automobiliams ar kitoms elektrinėms transporto priemonėms. Integruotos saulės elektrinės galia gali būti nuo 3,74 kW iki 11,20 kW. 

  Ant stoginių sumontuojami pažangūs STIKLAS-STIKLAS moduliai, o juose naudojama BIFACIAL technologija padidina modulių efektyvumą, o elektrinei suteikiama net 25 metų garantija (konstrukcijai – 10 metų). Pasirinktam inverteriui – nuo 10 metų garantija.

  Taip pat galime pasiūlyti įkrovimo stoteles, o dėl asmeninio pasiūlymo ar B2B bendradarbiavimo (stoginės dideliems parkingams ir pan.) kreipkitės jau dabar! 

   

  Gyvas pokalbis

  Skambinti Skaičiuoti