Stiklas-stiklas moduliai ir Jono Mačiulio rekomendacija

Stiklas-stiklas moduliai – kokybė, kurią renkasi krepšininkas Jonas Mačiulis

Lietuvoje sukurta stiklas-stiklas technologija yra viena pažangiausių pasaulyje. Krepšininkas Jonas Mačiulis savo namuose jau džiaugiasi nauja saulės elektrine ir sako pasirinkęs kokybę, ilgaamžiškumą ir puikų aptarnavimą.

Krepšininkas Jonas Mačiulis sako, kad jau seniai planavo įsirengti saulės elektrinę savo namuose Kauno rajone. Žaliąją energetiką jis įvardina kaip būtinybę, o “Via Solis” komandą pasirinko pagal draugų ir giminaičių rekomendacijas.

Žinomas krepšininkas daug dėmesio skyrė modulių efektyvumui ir garantijai. Pasak projekto kuratorės Nomedos Kunevičiūtės, ši ant žemės sumontuota saulės elektrinė buvo suprojektuota atsižvelgiant į namų ūkyje suvartojamos elektros energijos kiekį. Sklype parinkta optimaliausia vieta, o statinys ne tik puikiai funkcionuoja, bet ir dera prie aplinkos.

Elektrinėje sumontuoti pažangiausi VIASOLIS stiklas-stiklas 360W moduliai. Pritaikytas Huawei keitiklis. Elektrinės galia 10,80 kW.

Čia galite sužinoti daugiau apie saulės elektrines namams. Ilgalaikė garantija ir pažangiausi sprendimai Jūsų saulės elektrinėms. Gaukite asmeninius pasiūlymus namams ar verslui jau dabar.

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.