Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Kodėl verta rinktis Viasolis?

Visos paslaugos po vienu stogu

Sudėliosime ir sumontuosime norimą energetinę sistemą šildymui, vėsinimui ir karšto vandens paruošimui kartu su reikiamos galios saulės elektrine.

Paramos gavimas

Padėsime viso paramos gavimo procesu – nuo išsamios konsultacijos iki dokumentų pridavimo atsakingoms institucijoms.

Ilgalaikės garantijos

Saulės elektrinėms suteiksime 25 metų garantiją, o šilumos siurbliams oras-oras ir oras-vanduo 5 metų produkto garantiją.

Visos serviso paslaugos

Kompetentingos specialistų komandos dėka saulės elektrinių ir šilumos siurblių gedimus pašalinsime vos tik gavę užklausą, nuotoliu arba atvykus į vietą.

Kaip išsirinkti šilumos siurblį?

Oras-oras:

 1. Tinkamesnis nedidelėms ir/ar vientisos erdvės patalpoms/namams. Esant didesniam plotui patariama sumontuoti atskirai po įrenginį kiekvienoje patalpoje.
 2. Šiluma perduodama oru, todėl tokio tipo šilumos siurbliai dažniausiai vadinami oro kondicionieriais.
 3. Lengvas ir paprastas montavimas jau įrengtuose namuose ar jų patalpose, kadangi šiam prietaisui būtina elektros energija.

Oras-vanduo:

 1. Idealus pasirinkimas didesnio ploto namams/kotedžams su keliomis atskirų patalpų, norint apšildyti jas visas vienu metu.
 2. Šiluma perduodama vandeniu, todėl norint įsirengti tokio tipo šilumos siurblį name/kotedže būtina turėti radiatorius arba grindinį šildymą.
 3. Tinka ne tik namų šildymui, bet ir karšto vandens paruošimui
Kaip išsirinkti šilumos siurblį?

Kokios galios šilumos siurblio reikia?

Renkantis šilumos siurblio galią, pirmiausia reikėtų įsivertinti kokį plotą planuojate apšildyti. Matematika labai paprasta, kuo didesnis gyvenamas plotas, tuo galingesnis šilumos siurblys Jums reikalingas. Svarbu nusimatyti tai, kad suvartojamos elektros kiekis būtų kuo optimalesnis ir siurblys sugebėtų išlaikyti reikiamą temperatūrą. Per mažos galios turinčiam siurbliui reikės žymiai daugiau laiko pakelti namų temperatūrą iki norimos, ko pasekoje patirsite didesnes elektros sąnaudas. Tad jei dvejojate ar nežinote kokio galingumo šilumos siurblio reikia namams, drąsiai kreipkitės į ViaSolis komanda, kuri atras geriausią sprendimą pagal Jūsų poreikius.

Kodėl verta turėti saulės elektrinę
ir šilumos siurblį?

Šilumos siurblio ir saulės elektrinės derinys yra ekologiškumu ir taupumu pasižymintis energijos gaminimo sprendimas, kuriuo pasinaudojus namo šildymas bei karšto vandens ruošimas gali ir visai nekainuoti. Dabartinėmis Lietuvos klimato sąlygomis eksploatuojama saulės elektrinė patenkina visų metų elektros suvartojimo poreikį. Vasarą pagaminta saulės energija panaudojama šilumos siurblio veikimui, o žiemą – namų šildymui. Saulės elektrinės pagalba galima išgauti iki 70% energijos karšto vandens paruošimui, kurį naudojame kasdien ištisus metus neatsižvelgiant į sezoniškumą.

Kodėl verti rinktis saulės elektrinę kartu su šilumos siurbliu

ViaSolis rekomenduoja
„Daikin“ šilumos siurblius?

 1. Japoniška kokybė patikrinta laiko. „Daikin“ gamintojas yra numeris vienas gamintojas pasaulyje ir rinkoje jau 90 metų.
 2. Tylos komfortas. Tyliausias šilumos siurblys rinkoje, kuris veikia šnabždesio lygiu, siekiant užtikrinti maksimalų akustinį komfortą.
 3. Suderinamas su saulės elektrine karšto vandens temperatūros palaikymui.
 4. Tik „Daikin“ siūlo ilgaamžes nerūdijančio plieno autonomines talpas/boilerius skirtas karšto vandens paruošimui ir saugojimui.
 5. Šilumos siurbliuose esantis specialus kompresorius, vandenį įkaitina iki 65°C.
 6. Patikimai užtikrina komfortišką temperatūrą net atšiauriausiomis sąlygomis, nes išorinio įrenginio blokas išgauna šilumą iš lauko oro net ir prie -28°C temperatūros.
 7. Patogus valdiklio valdymas, kurio pagalba paprastai atliksite lengvą techninę priežiūrą, energijos valdymą ir galėsite kontroliuoti energijos sąnaudas.
 8. Serviso paslaugos. Greitas ir operatyvus gedimų šalinimas nuotoliu arba atvykstant į vietą.

Trečios kartos Daikin Altherma
šilumos siurbliai oras-vanduo

Trečios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai – tai puiki investicija į komfortą ir energijos taupymą. 

Naujausios kartos Daikin Altherma šilumos siurbliai rūpinasi patalpų mikroklimatu visus metus: šildo, vėsina ir tiekia karštą vandenį. Jie tinka naujai statomuose namuose ir renovacijos projektuose, nes puikiai suderinami su egzistuojančiomis šildymo sistemomis. Modernūs trečios kartos šildymo siurbliai užtikrina aukščiausią ekonominį ir energetinį A+++ klasės efektyvumą.

Viskas iš vienų rankų

Mūsų patyrusių specialistų komanda mielai Jums patars rūpimais klausimais ir greitai bei profesionaliai įvertins Jūsų galimybes turėti nuosavą saulės elektrinę. Jei norite tapti gaminančiu elektros vartotoju jau dabar, kreipkitės:

  Gyvas pokalbis

  Skambinti Skaičiuoti