Saulės elektrinė verslui ir namams

Saulininko patirtis: kitas žingsnis – saulės elektrinė verslui

2021 metais prie saulininkų gretų prisijungęs Alvydas Klapatauskas pirmąją saulės elektrinę įsirengė savo namuose pajūryje.  Įmonės „Žalumos centras” savininkas jau ruošia planus tvarią elektros energiją gaminti ir verslo srityje.

Alvydas Klapatauskas gyvena Karklėje, o rekomendaciją įsirengti saulės elektrinę jis gavo iš savo kaimyno. Kaip sako Alvydas, ši rekomendacija atsipirko su kaupu, o tvari energija iš saulės ne tik puikiai patenkina jo buities poreikius, bet ir padėjo galutinai apsispręsti šia energetikos kryptimi pasukti ir savo verslą. „Mane net ir įmonės pavadinimas šiek tiek įpareigoja, bet iš tikro tai labai džiaugiuosi pasirinkęs jūsų komandą, nes viską įvykdėte itin profesionaliai, išsprendėte visus iššūkius ir tikiu, kad ir mano įmonėje pritaikysite geriausius sprendimus bei sėkmingai bendradarbiausime”, – sako verslininkas, vadovaujantis įmonei „Žalumos centras”.

Alvydas patikino, jog pajūryje elektrinė veikia be priekaištų ir jos gaminamas elektros kiekis pateisina visus lūkesčius. Be to jis užsiminė apie planus įsigyti elektrinį automobilį, kurio poreikius iš anksto paskaičiavo ir tikisi tvaria elektros energija ne tik aprūpinti savo namų buitį, bet ir keliauti be aplinkai žalingo CO2 pėdsako.

Alvydą su mūsų komandos pardavimų vadybininke Nomeda aplankėme gražų 2021-ųjų rudenį. Ir nors diena tąkart pajūryje buvo apsiniaukusi, tačiau mielai aptarėme tiek jau veikiančios elektrinės teikiamas naudas, tiek ir ateities planus, kuriuos Alvydas sieja su savo verslu. Plačiau apie vizitą ir saulininko įspūdžius kviečiame žiūrėti vaizdo reportaže:

Kviečiame ir Jus jungtis prie sparčiai didėjančių saulininkų gretų. Ypač pastebime tendenciją, jog privatūs asmenys mielai plėtoja tvarias idėjas savo versle – tai geroji patirtis, kuria smagu dlaintis. Mes kviečiame suskubti ir rezervuoti saulės elektrine sjau dabar. 

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.