Rimvydas Karoblis - Via Solis vadovas

Rimvydas Karoblis: visi jaučiame, kad CO2 mažinimas tapo būtinybe.

Praėjęs laikotarpis visame pasaulyje parodė, kad pokyčiai gali vykti nenuspėjamai. Sprendimus kartais tenka daryt labai greitai, o sėkmę užtikrina įdirbis ir siekis pirmauti ne tik savo šalyje, bet ir globaliose rinkose.

Globalūs iššūkiai aplinkos apsaugos srityje kyla tiek atskiriems individams, tiek ir verslui. Saulės energetika yra ta sritis, kurioje galima matyti kaip net ir atskiri šeimos ūkiai gali keisti žaidimo taisykles ir svariai prisidėti prie aplinkos saugojimo.

Verslas, kuris užsiima švarios energetikos plėtra, technologijų kūrimu ir inovacijų diegimu deda daug pastangų ir išgyvena naująją realybę, siūlo sprendimus ir ragina nedelsti.

Savo įžvalgomis „Verslo žinių” portalui ir jo naujienų prenumeratoriais dalinasi mūsų įmonės generalinis direktorius Rimvydas Karoblis.

Rimvydas Karoblis - Via Solis vadovas

„Pandemija ir klimato kaita mums daug naudos davė. Jūs turbūt ir pats jaučiate, kad CO2 mažinimas tapo būtinybe. Ateinantį dešimtmetį tai palies visas pramonės šakas. Visiems reikės mažinti CO2 išmetimą. Tai reiškia, kad teks keisti energijos šaltinius, o pigiausia yra saulė. Jau jaučiame, kaip pramonė eina į tą pusę. Ir ne tik Lietuvoje, tokie signalai ateina ir iš didžiųjų pasaulinių korporacijų“, – teigia R. Karoblis.

Visą išsamų pokalbį (jei esate VŽ prenumeratorius) skaitykite ČIA.

 

 

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.