„Alvo” įmonėje įgyvendintas tvarios enernegtikos sprendimas

„Alvo” įmonėje įgyvendintas tvarios enernegtikos sprendimas

„Alvas” – tai didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti maisto produktų, konditerijos gaminių, žaliavų ir maisto priedų prekyba. Dar daugiau – tai vartotojų įvertintas prekinis ženklas, kurio produkcija mėgstama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Įmonė daug dėmesio skiria tvarumui, tad džiugu, kad jie pasirinko bendradarbiauti su mūsų komanda. Išpildėme visus lūkesčius ir užmezgėme draugystę. Ne veltui  „Alvas” produkcija galėjo pasivaišinti visi, apsilankę mūsų įmonės stenduose parodoje „Ką pasėsi 2023″. 

Įmonės ženklu „Alvo“ pažymėta produkcija yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Asortimentą, pažymėtą „Alvo“ prekės ženklu, sudaro riešutai, džiovinti vaisiai, sėklos, prieskoniai, džiovintos daržovės, riešutų kremai, konditerijos priedai ir beveik visų rūšių cukraus ir jo pakaitalų gaminiai, tokie kaip stevija, fruktozė, eritritolis, ksilitolis, taip pat fasuojama sausa grietinėlė, pipirai ir druska.

Instaliuota 469,8 kW saulės elektrinė per metus pagamins apie 472 MWH. Skaičiuojant elektrinės atsipirkimą ir vertinant, kad kilovatvalandės kaina yra 0,158 centų, atsipirkimas bus po 3,7 metų. Taigi tai gera investicija, kuri atsipirks per trumpą laiką, o įmonės  produktai pirkėjams bus pagaminti naudojant tvarią saulės energiją.

 

  • Klientas: UAB „Alvas”
  • Adresas (kuriuo įrengta elektrinė): Rėklių g. 1A, LT-35101 Panevėžys, Panevėžys
  • Projekto pradžia: 2022 10 01
  • Projekto pabaiga: 2022 11 01
  • Projekto administratorius: Viasolis Energija

Elektrinės parametrai

Parametrai

Informacija

Pastabos

Elektrinės galia

469,8 kW

Modulių skaičius

1044

Modulių tipas

ViaSolis Bifacial PRIME144M-400 stiklas-stiklas

Inverterių skaičius ir tipas

4 x Growat 100 kW keitikliai

Elektrinės tipas

Saulės elektrinė montuojama ant stogo

Tvirtinimo sistemos

Balastinė

Programinė įranga (Apps ar pan.)

Ataskaita buvo daryta su Solar Edge programėle

Gyvas pokalbis

Skambinti Skaičiuoti