Saulės elektrinės </br>nuoma

Saulės elektrinės
nuoma

Sprendimas

Saulės elektrinės nuoma - tai paprastas būdas investuoti į atsinaujinančią energetiką ir sutaupyti jau dabar.

Mūsų partneriai „Orion Leasing“ siūlo sprendimus verslui ir suteikia galimybę turėti savo saulės elektrinę išperkamuoju būdu. Nuomojama Elektrinė taps Jūsų pasibaigus nuomos laikotarpiui, o elektrinę galėsite  įsigyti ir anksčiau: bet kuriuo metu per nuomos laikotarpį. Tai vienas greičiausių būdų verslui tapti gaminančiais vartotojais ir sutaupyti.

Suprojektuosime, įrengsime, pajungsime ir išnuomosime Jums saulės elektrinę. Šiuo metu orientuojamės į vidutinio dydžio, nuo 100 kW iki 1 MW galios saulės elektrinių vystymą. Saulės elektrinės yra statomos tik ant verslui priklausančių pastatų arba sklypuose energijos vartojimo vietoje. Šis sprendimas leis verslui užsitikrinti savo atsinaujinančios energijos gamybos šaltinį fiksuotomis kainomis.

0,16 EUR/kWh

Preliminarus fiksuotas tarifas
(nustatomas pasirašymo dieną)

4 mėn

Preliminarus įrengimo terminas
(nustatomas pasirašymo dieną)

0 EUR

Jokių pradinių investicijų bei finansinių įsipareigojimų Jūsų verslui

Mūsų siūlomi saulės
elektrinių parkai:

Saulės elektrinių parkas 01

Saulės elektrinių parkas 02

Saulės elektrinių parkas 03

Saulės elektrinių parkas 04

Kam naudingas toks modelis?

1

Toks elektros gamyba ir pardavimu paremtas nuomos modelis itin patrauklus smulkioms ir vidutinėms įmonėms, siekiančioms suvaldyti išlaidas elektros energijai.

2

Tai aktualu įmonėms, kurios šiuo metu nenori ar tiesiog negali prisiimti papildomų finansinių įsipareigojimų. Šis sprendimas nereikalauja jokios reikšmingos pradinės investicijos.

3

Tai racionalus sprendimas verslams, kurie nori užsifiksuoti elektros kainą bei turėti savo tvarų ekelktros energijos gaminimo šaltinį. Šiuo metu siūloma elektrinių galia nuo 100 kW iki 1 MW.

Mielai Jums padėsime

Mūsų patyrusių specialistų komanda mielai Jums patars rūpimais klausimais ir greitai bei profesionaliai įvertins Jūsų galimybes tapti gaminančiu vartotoju. Jei norite pradėti taupyti kuo greičiau ir ieškote tvarių energetikos sprendimų, kreipkitės jau dabar:

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Saulės modulių elektros gamybos intensyvumas ir elektros pagaminamas kiekis ne visus metus yra vienodas, tačiau saulėtais mėnesiais elektrinė prigamina tokį elektros kiekį, kurio užtenka visiems metams. Kadangi vasaros mėnesiais saulės elektrinė prigamina perteklinį elektros kiekį, jis gali būti sunaudojamas tais mėnesiais, kuriais jos trūksta.

  Taip! Mūsų komanda gali sukomplektuoti jums sistemą iš saulės elektrinių komponentų, kurie užtikrins garantuotą sistemos veikimą. Sistema bus pristatyta į jūsų namus, tuomet, turėdami atitinkamą techninę kompetenciją, saulės elektrinę susimontuosite patys, o jei jums prireiktų pagalbos, mes būsime pasirengę ją suteikti.

  Vidutiniškai skaičiuojama, kad 1 kW saulės elektrinė Lietuvoje pagamina apie 1000 kWh per metus.

  Kiekvienas atvejis yra pakankamai individualus, tad kokio galingumo elektrinė jums bus tinkamiausia, padės apsispręsti specialistai. Jie padarys atitinkamus paskaičiavimus ir apytikriai matys, kurios galios elektrinė patenkins jūsų namų ūkio vartojimo įpročius.

  Gyvas pokalbis

  Skambinti Skaičiuoti