Nutolusi saulės </br>elektrinė

Nutolusi saulės
elektrinė

Sprendimas

Nutolusi saulės elektrinė – patogi galimybė tapti gaminančiu elektros vartotoju jau dabar!

Elektra nutolusiu būdu yra dar vienas sprendimas, kuris palengvina galimybes gamintis elektros energiją patiems nepriklausomai nuo to, kur gyvenate. Lietuvoje tam sudarytos itin palankios sąlygos. Net tie, kurie neturi sąlygų įsirengti saulės elektrinės ant savo stogo, gali gamintis elektrą nutolusiu būdu.

Sprendimas miestiečiams

Puikus sprendimas gyvenantiems daugiabučiuose, išskirtinės architektūros pastatuose.

Paprastas procesas

Momentinis elektros suvartojimas, paskirstymas, pasaugojimas. Mažiau apribojimų.

Didesnis efektyvumas

Dažniausiai nutolusi saulės elektrinė statoma ten, kur jos veikimas bus efektyviausias. Tai didina galimybes taupyti.

Kur dažniausiai įrengiamos
nutolusios elektrinės?

saulės elektrinė ant stogo

Sodų
bendrijoje

saulės elektrinė užmiestyje

Užmiesčio
sodyboje

Sklype
užmiestyje

saulės elektrinė ant stogo kitame mieste

Ant stogo
kitame mieste

Sodyboje ar, pavyzdžiui, kolektyviniame sode įrengta saulės elektrinė gamins elektrą, o jūs galėsite ją sunaudoti visur, kur esate registruotas kaip abonentas. Tai suteikia pilną autonomiją ir užtikrina visas teises į saulės elektrinę.

Taigi, jei neturite galimybės įsirengti saulės elektrinę savo namuose, galite ją pasistatyti ir kitur. Tai bus nutolusi saulės elektrinė, o jos energija be vargo galėsite naudotis savo poreikiams.
ViaSolis vadovas Rimvydas Karoblis dalinasi patirtimi ir paprastai išdėsto, kaip gamintis elektrą nutolusiu būdu.

Nemokama konsultacija

Mūsų patyrusių specialistų komanda mielai Jums patars rūpimais klausimais ir greitai bei profesionaliai įvertins Jūsų galimybes turėti nuosavą nutolusią saulės elektrinę. Jei norite tapti gaminančiu elektros vartotoju jau dabar, kreipkitės:

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Saulės modulių elektros gamybos intensyvumas ir elektros pagaminamas kiekis ne visus metus yra vienodas, tačiau saulėtais mėnesiais elektrinė prigamina tokį elektros kiekį, kurio užtenka visiems metams. Kadangi vasaros mėnesiais saulės elektrinė prigamina perteklinį elektros kiekį, jis gali būti sunaudojamas tais mėnesiais, kuriais jos trūksta.

  Taip! Mūsų komanda gali sukomplektuoti jums sistemą iš saulės elektrinių komponentų, kurie užtikrins garantuotą sistemos veikimą. Sistema bus pristatyta į jūsų namus, tuomet, turėdami atitinkamą techninę kompetenciją, saulės elektrinę susimontuosite patys, o jei jums prireiktų pagalbos, mes būsime pasirengę ją suteikti.

  Vidutiniškai skaičiuojama, kad 1 kW saulės elektrinė Lietuvoje pagamina apie 1000 kWh per metus.

  Kiekvienas atvejis yra pakankamai individualus, tad kokio galingumo elektrinė jums bus tinkamiausia, padės apsispręsti specialistai. Jie padarys atitinkamus paskaičiavimus ir apytikriai matys, kurios galios elektrinė patenkins jūsų namų ūkio vartojimo įpročius.

  Gyvas pokalbis

  Skambinti Skaičiuoti