Valstybės (APVA) parama 2022

Papildoma valstybės (APVA) parama jau 2022-ųjų sausį

Kaip oficialiai teigia LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų vykdymo asociacijos (APVA) atstovai, jau 2022-ųjų pradžioje planuojami papildomi ES paramos kvietimai fiziniams asmenims.

 

Kaip teigia APVA atstovai, nauji kvietimai planuojami jau 2022 m. sausį, tam šiuo metu rengiami teisės aktai ir atliekamos reikalingos procedūros. Kaip ir praėjusiais kartais, įvertinus gautų paraiškų kiekį, po numatomų kvietimų vertinimo pabaigos bus sudaromas rezervinis sąrašas, kuriam planuojama skirti papildomą finansavimą. Labai svarbu tinkamai užpildyti dokumentus, o mūsų komandos specialistai mielai padės tam pasiruošti iš anksto. 

Planuojama, jog saulės elektrinių įsirengimui bus skelbiamas kvietimas už 3,600 mln. eurų su galimybe padidinti iki 10 mln. eurų.

Valstybės (APVA) parama 2022

Gyventojams, kurie saulės elektrines įsirengs savo namuose arba geografiškai nutolusioje vietoje, galės gauti 243 eurų arba 323 eurų kompensaciją už 1 kW, priklausomai nuo to, ar elektrinę įrenginės su inverteriu ar be jo. Gyventojams, kurie ketina įsigyti saulės elektrinę iš elektrinių parko, kompensuojami 323 eurai už 1 kW.

Taip pat bus galima teikti paraiškas ir gauti finansavimą seniems neefektyviai biomasę (malkas, pjuvenų briketus) naudojantiems šildymo katilams pasikeisti į naują 5 klasės biokuro katilą arba šilumos siurblį (oras-vanduo, žemė-vanduo, vanduo-vanduo).

Plačiau apie papildomus kvietimus. 

 

 

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.