Kokios yra saulės elektrinių komponentų garantijos?

Saulės elektrinių pagrindiniai komponentai yra trys – saulės moduliai, saulės modulių laikančioji konstrukcija ir inverteriai. Visi šie komponentai turi jiems suteiktas garantijas ir ViaSolis jas siūlo savo klientams.
Saulės modulių garantijos yra dvi: veikimo ir efektyvumo. Veikimo garantinis laikotarpis nusako kokį laikotarpį, gamintojas garantuoja, kad saulės modulis veiks, nepasakant kokiu efektyvumu, svarbu veikia. ViaSolis saulės modulių siūloma garantija ne tik užtikrina, kad saulės modulis veiks, bet dar ir kaip efektyviai po tam tikro laiko modulis iš saulės šviesos gamins elektros energiją. Vien metų skaičius garantijoje dar nereiškia modulio kokybės įvertinimo. ViaSolis siūlo savo moduliams 30 metų garantiją su 87,5% efektyvumu, tai reiškia, kad net ir po 30 metų ViaSolis moduliai bus praradę tik 12,5% savo vardinės galios efektyvumo. Gamintojas atsakingas už savo suteikiamą garantiją, tad sugedus iš svetur pirktam moduliui, teisybės tektų ieškoti vėl gi svetur, o ViaSolis – visada šalia.
Saulės modulių laikančioji konstrukcija turi gamintojo garantiją, kad nepraras savo mechaninių stiprumo savybių ir nepradės koroduoti. Tuo tarpu ViaSolis atsakingai žiūri į savo klientus ir kaip įrodymą, kad savo darbus atlieka atsakingai ir kokybiškai, montavimo darbams suteikia 10 metų garantiją.
Inverteriams garantijas suteikia jų gamintojas. Sugedus inverteriui, tektų ieškoti gamintojo atstovo Lietuvoje, savo sąnaudomis siųsti inverterį garantiniam remontui. Kadangi, ViaSolis visada šalia, šį galvos skausmą paliekate mums, mes pasirūpinsime garantiniu remontu, o Jums tereikia su mumis susisiekti. Garantinis laikotarpis inverteriams būna skirtingos trukmės ir svyruoja nuo 5 iki 10 metų ir net dar ilgiau. Tad čia jau kliento pasirinkimas, kokios trukmės garantinis laikotarpis pageidaujamas ir kiek klientas pasiruošęs už tai sumokėti.

ViaSolis visada šalia, padės jums apsispręsti, išsirinkti ir surasti „aukso viduriuką“ jūsų individualiu atveju.

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.