Vytaras Radzevičius ir Via Solis elektrinė

Kokią saulės elektrinę renkasi Vytaras Radzevičius?

Lietuvoje sukurti saulės elektrinių sprendimai jau įvertinti ne tik Europoje. Keliautojas ir maisto gurmanas Vytaras Radzevičius atskleidė, kas nulėmė jo pasirinkimą ir kodėl savo saulės elektrinei jis pasirinko „Via Solis“ modulius.

 

Saulės elektrinė – kasdienybės dalis

Lietuvos rinkoje vartotojai saulės elektrinių partnerius renkasi vis atidžiau, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti pažangiausius sprendimus ir visą aptarnavimą. Saulės elektrinės tampa kasdienybe, o vienas jų pagrindinių kriterijų yra efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Pasak ekspertų, tai gali užtikrinti pažangiausi saulės moduliai ir tinkamai parinkti kiti elektrinės komponentai. Stiklas-stiklas technologija yra viena pažangiausių pasaulyje, tad nenuostabu, kad ją renkasi ir tie, kas pasaulyje yra matę įvairių saulės elektrinių. Vienas tokių naujausių saulininkų – keliautojas Vytaras Radzevičius, kuris grįžęs į Lietuvą mielai savo laiką leidžia sodyboje kaime ir, kaip sako pats, ten iš naujo įvertino saulės įtaką savo kasdienybei.

„Kai pradėjau daugiau laiko leisti savo sodyboje nei mieste, pagalvojau, kad mes lietuviai esame pripratę gyventi su saule. Gyvename nuo saulės patekėjimo iki saulės laidos. Vėliau, kai atsirado elektra, tie įpročiai be abejonės keitėsi, bet smagu, kad atsirado toks dalykas kaip saulės energetika, kuris vėl tam tikra prasme mus grąžina į tą senovinį būdą. Nors jo nepavadinsi archajišku, jis kaip tik labai modernus, bet tai tikras gyvenimas su saule, kuris man labai patinka. Juolab, kad tai yra žalia, kad tai ekonomiška ir saugo mūsų gamtą.“, – sako Vytaras patikindamas, jog teko lankytis šalyse, kuriose apskritai pagrindinis elektros energijos šaltinis galėtų būti energija iš saulės.

 

Kas svarbu renkantis saulės elektrinę?

Rinkdamiesi saulės modulius ir projektuodami elektrinę ant savo namo ar ant žemės, atkreipkite dėmesį į kelis labai paprastus, bet labai svarbius aspektus:
• Ar saulės elektrinių ekspertai jums siūlo visą aptarnavimą ir pagalbą kiekviename žingsnyje.
• Ar siūlomi saulės moduliai ir kiti elektrinės elementai yra sertifikuoti, atitinka visus saugumo reikalavimus.
• Ar technologija yra tvari ir ne tik užtikrina geriausią efektyvumą, bet ir iš anksto išsprendžia saulės modulių perdirbimo problemas.
• Ar ir kas rekomenduoja konkrečius saulės ekspertus, kuo tos rekomendacijos pagrįstos.

Štai elektrinė, kurią pasirinko Vytaras Radzevičius, yra 9,72 kW galingumo, o joje sumontuoti ViaSolis PRIME120M-360 moduliai. Taip pat – parinktas Solar Edge 10kW keitiklis, o elektrinė sumontuota ant aliuminio konstrukcijos, pritaikytos šlaitiniam stogui. Elektrinės montavimo darbai truko vos vieną dieną ir tai yra mūsų standartas.

Jei domitės galimybe įsirengti savo saulės elektrinę, kreipkitės į mus jau dabar. Mielai Jums padėsime ir gausite visą aptarnavimą bei išskirtinį dėmesį. Pažangiausius sprendimus garantuojame, o savo elektrinėms suteikiame net iki 30 metų garantiją.
Jei renkatės namų šildymą, paremtą elektros įrenginiais, saulės elektrinė yra nepamainomas sprendimas ir būdas taupyti tiek pinigus, tiek ir gamtos išteklius.

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.