Kokią įrangą rinktis?

Saulės elektrinė yra itin geras būdas investuoti. Saulės elektrinė atsiperka per 10 metų, o likusius 20 metų ir daugiau galima naudotis ja visiškai nemokamai. Norint naudotis saulės elektrine kuo ilgiau ir siekiant maksimalaus efektyvumo, reikėtų itin atidžiai rinktis įrangą. Saulės elektrinei reikia nemažai įrangos. Reikia saulės modulių, interverių, taip pat ir montavimo konstrukcijos bei kitų medžiagų. Yra nemažai įmonių, kurios siūlo įsigyti ne saulės modulius bei interverį atskirai, o viską kartu. Prie įrangos dažniausiai yra siūlomos ir montavimo paslaugos, kurios įeina į kainą. Toks pasirinkimas gali būti geriausias. Atskirai rinktis saulės modulius, interverius, montavimo konstrukcijas ir taip toliau gali užtrukti, o ir kaina neretai gali būti didesnė nei perkant viską kartu. Net ir įsigijus, teks ieškoti profesionalų, kurie atliks darbus. Galima atlikti darbus ir savarankiškai, tačiau tokiu atveju netektumėte montavimo konstrukcijos garantijos. Įrangą reikėtų rinktis itin atidžiai. Geriausia yra rasti patikimą specialistą ir leisti jam viskuo pasirūpinti.

Kiek kainuoja saulės elektrinės?

Saulės elektrinės kaina gali būti itin įvairi. Už vieną elektrinę gali tekti mokėti 4 000 eurų, už kitą 10 000 eurų ar net daugiau. Kaina priklauso nuo kelių dalykų. Vienas pagrindinių dalykų yra saulės elektrinės galia. Kuo didesnės galios reikės, tuo didesnė kaina bus. Priklauso ir nuo gamintojo. Pasirinkus mažiau žinomą gamintoją gali tekti mažiau mokėti, bet ir kokybė gali būti prastesnė. Itin svarbu yra netaupyti perkant saulės elektrinę. Tai yra investicija, todėl reikėtų investuoti reikiamą sumą ir nesistengti sutaupyti. Taupyti nereikia kokybės kaina, tačiau galima bandyti sutaupyti kitu būdu. Valstybė kiekvieną pavasarį siūlo gauti paramą. Tokia parama gali siekti net kelis tūkstančius eurų, todėl pildyti paraišką tikrai yra verta.

Kodėl yra verta įsigyti saulės elektrinę?

Saulės elektrinė yra itin geras pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Vienas jų yra kaina. Žinoma, kaina yra didelė, tačiau reikia atsižvelgti, jog ji yra grąžinama. Dalis kainos yra kompensuojama, o likusi po kurio laiko atsiperka. Saulės elektrinė yra investicija. Yra ne tik grąžinama kaina, bet ir sutaupyti galima kelis kartus daugiau nei buvo išleista. Saulės elektrinė pakelia namo kainą. Statistiškai namą, kuriame yra įrengta saulės elektrinė, galima parduoti brangiau ir greičiau. Būtent dėl šios priežasties verta įsigyti saulės elektrinę net ir tuo atveju, jei nesate tikri ar neparduosite turimo namo. Saulės elektrinės yra itin ekonomiškas pasirinkimas.

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.