Kehua produkcija

Kehua produkcija

Sprendimas

„Via Solis Energia“ – oficialus KEHUA partneris Lietuvoje.

KEHUA jau nuo 1988 metų rūpinasi saugia, tvaria ir išmania energiją visiems. Įmonė siekia tapti pasaulyje pirmaujančia integruotų energijos apsaugos ir energijos taupymo sprendimų tiekėja. Džiaugiamės galėdami būti oficialiais KEHUA partneriais ir savo klientams garantuojame pažangius sprendimus saulės energetikos srityje.

Pažangūs ir išmanūs

Pažangūs ir išmanūs sprendimai Jūsų namams bei verslui

Siekiantiems tapti gaminančiais elektros energijos vartotojais siūlome tvarius sprendimus energijos keitiklių (inverterių) ir baterijų srityje. 

Trifaziai KEHUA inverteriai ir elektros energijos kaupimo baterijos plačiai paplitę visame pasaulyje ir vertinamos dėl savo technologinių sprendimų, saugumo, patvarumo.

Kreipkitės ir mūsų kvalifikuotų profesionalų komanda mielai patars, kokius sprendimus pasirinkti bei pasiūlys viską, ko gali prireikti ilgaamžiai saulės elektrinei namams ar verslui! 

  Trifaziai (iki 30 kW galios) keitikliai namams

  Energetikoje labai svarbu našumas ir efektyvumas. KEHUA energijos keitikliai (inverteriai)  patentuoto MPPT įkrovimo valdiklių algoritmo dėka  padidina generuojamos energijos kiekį. Taip pat – užtikrina net iki 15A srovę vienai saulės modulių grandžiai.

  IP66 saugos klasė, platus darbinės temperatūros diapazonas, efektyvus veikimas įvairiomis aplinkos sąlygomis. AFCI funkcija sumažina gaisro riziką, kuri atsiranda dėl kontaktų kibirkščiavimo ir lankinio išlydžio susidarymo.

  Svarbu pastebėti, kad SPI serijos inverteriuose yra numatytos jungtys prijunti energijos kaupimo sistemos baterijas (ESS).

  Saulės energijos kaupimas

  Išmani elektros energijos kaupimo sistema namų ūkiams

  Viskas viename (All-in-one) išpildymas. Komplektą sudaro hibridinis inverteris ir baterija. Trijų fazių sistema iStoragE3 serija 5K~12K – išmanus sprendimas namų ūkiams. Tai galimybė užsitikrinti energetinę laisvę ir saugumą.

  Su šia sistema yra užtikrinamas realus nepertraukiamas elektros energijos tiekimas, nes elektros dingimo atveju baterijos režimo perjungimas įvyksta per <10ms.

  Sistemoje įdiegta daugialypio stebėjimo realiu laiku funkcija. Prisitaikantis baterijos įkrovos lygio stebėjimas ir valdymas.

  Tvarios energetikos sprendimai verslui

  „Via Solis Energia“ kartu su KEHUA specialistais gali pasiūlyti daug energetikos sprendimų verslui. Galingi (nuo 30 iki 350 kW galios) keitikliai (inverteriai) bei pažangios saulės elektrinės ženkliai sumažins energijos kaštus ir yra tvari bei ilgaamžė investicija.

  Patyrusi mūsų inžinierių komanda gali pasiūlyti individualius sprendimus, parinkti geriausius saulės elektrinių komponentus bei užtikrinti maksimalų efektyvumą.

  Gaukite pasiūlymą savo verslui ir mėgaukitės energetine laisve! 

  Lehua elektros kaupimo sprendimai
  Gyvas pokalbis

  Skambinti Skaičiuoti