3 argumentai, kodėl ViaSolis – geriausias Jūsų saulės energetikos partneris?

Mes esame įsikūrę šalia Kauno. Po vienu stogu ir mūsų biuras, ir gamybinės patalpos. Po karantino mielai pakviesime į svečius. Dabar veiklą sėkmingai vykdome nuotoliniu būdu, elektrines projektuojame ir montuojame laikydamiesi visų aukščiausių saugumo reikalavimų.

Šiuo metu visi kartu laukiame žinių apie konkrečią datą, kada bus priimamos paraiškos gauti APVA paramą. Saulės energetikos srityje dirbame daugiau nei 11 metų, o sukaupta patirtimi mielai dalinamės su visais, kas nori prisijungti prie „saulininkų“ bendruomenės.

Kaip sako mūsų įmonės vadovas Rimvydas Karoblis, renkantis saulės energetikos partnerius svarbiausia nepamesti kritinio mąstymo. „Saulės elektrinė, galima sakyti, gamins jums pinigus. Todėl ji turi veikti be priekaištų, pilnu pajėgumu. Svarbu ir tarnavimo metais trukmė. Be to, iš anksto gaukite atsakymus į klausimą, o kas bus, kai elektrinė susidėvės?“, – iš pirmo žvilgsnio gan paprastus aspektus dėsto saulės energetikos ekspertas.

Saulės energetika – tai investicija ir ilgalaikė investicija, o stiprūs ir atsakingi partneriai yra labai svarbu. Sužinokite 3 argumentus, dėl ko verta rinktis mus partneriais atsinaujinančios energetikos srityje:
– Mes esame gamintojai, o dar daugiau – mes kuriame visame pasaulyje pripažintas technologijas ir žengiame koja kojon su pačiais geriausiais rinkos dalyviais. Per daugiau nei 11 metų sukaupta patirtis ir suburta stipri ekspertų komanda leidžia klientams suteikti pridėtinės vertės, o svarbiausia – prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus.
– Mes žadame „kaimynišką“ pagalbą. Kas tai ir kodėl tai svarbu? Labai nekantraujame, kai galėsime visus norinčius pakviesti į savo erdves, kur po vienu stogu įsikūręs mūsų biuras ir modernios gamybos patalpos. Mus lengvai pasieksite iš bet kurios Lietuvos vietos, o svečiuodamiesi galėsite apžiūrėti saulės modulių gamybos procesą, pamatyti montavimo sistemas ir, žinoma, išsirinkti sau geriausiai tinkantį variantą. Dabar bendraujame virtualiai, tačiau tai nekliudo į mus, tarsi kaimynus, kreiptis visais rūpimais saulės elektrinių klausimais. Techninį aptarnavimą siekiame suteikti per 24 valandas, o mielai kviečiame kreiptis ne tik tada, kai kas sugenda – Tarptautinė patirtis ir aukščiausi kokybės standartai. Mes bendradarbiaujame ne tik su verslo, bet ir su mokslo atstovais. Puikus pavyzdys yra sėkminga ilgametė partnerystė su Kauno Technologijos universitetu ir kartu už įvykdytus projektus gauti pasauliniai apdovanojimai. Mes savo praktika įrodome, jog saulės energetiką galima puikiai derinti su kitomis energetikos rūšimis ir pasiekti išties tvarių rezultatų.

Daugiau apie mūsų gaminamus modulius galite sužinoti čia. Jei turite klausimų apie saulės energetiką, norite vykdyti privačius ar verslo projektus energetikos srityje, domitės APVA parama, kreipkitės į mus jau dabar.

Pasikalbame?

Kuriame tvarų rytojų šiandien.
Mes turime ką jums papaskoti apie inovatyvią energetiką.